Fiskaro panaudojimas

Fiskaras turi daug sinonimų: manipuliatorius-fiskaras, manipuliatorius, hidromanipuliatorius, sunkvežimis su manipuliatoriumi, autokranas, savikrovis, savivartis su manipuliatoriumi arba su kranu, savikrovis savivartis. Ką siūlo Google paieškose pagal raktinį žodį siejami:

Fiskaras – su manipuliatoriumi;

Manipuliatorius – su fiskaru, automobiliniu kranu manipuliatoriumi;

Automobilinis kranas manipuliatorius – su kranu manipuliatoriumi, hidraulinis manipuliatorius;

Kranas manipuliatorius – su hidrauliniu manipuliatoriumi;

Sunkvežimis su manipuliatoriumi – savivarčiai sunkvežimiai su kranu, platforma su kranu, sunkvežimiai su kranu, sunkvežimis su kranu, mašina su fiskaru.

Fiskaras – manipuliatorius tai sunkvežimis su sumontuotu ant jo hidrauliniu teleskopiniu kranu. Kranas važiuoja kartu su kroviniu, todėl kroviniams iki 2 tonų masės, pats ekonomiškiausias, efektyviausias ir patogiausias būdas transportuoti, taip pat papildomai galima jį naudoti montavimo ir pakėlimo darbams pervežus reikalingas statybines konstrukcijas arba medžiagas.

Fiskare kranas yra transporto priemonės dalis, patogiausia priemonė naudoti statybų aikštelėse, didmiesčių, individualių namų kiemuose. Smulkiems verslininkams ar individualių namų kiemuose fiskaras taupesnis būdas lengvai iškrauti įvairiausių tipų krovinius. Naudojant manipuliatorių fiskarą nereikia parengti krovinį sudedant jį ant medinių reikia dydžio palečių. Nenaudojant mobilaus krano krovinio pervežimo kaina išauga nes reikia leisti pinigus pakavimo medžiagai, padėklams, pakavimo darbams. Pervežant krovinius su euro paletėmis, kitaip euro padėklais, krovinio iškrovimui reikia keltuvų ir privažiavimo ar rampos su krautuvu paimti krovinį ant padėklo iš mašinos. Todėl be manipuliatoriaus neapsieisite dėl techninių kliūčių, kuris gali kelti labai įvairiai supakuotus krovinius ar netgi palaidus. Taip pat pervežant krovinių svarbu ir jo saugumas krovimo ir iškrovimo metu, fiskaro operatoriai apmokami atlikti darbus.

Pagal paieškas visa šios mašinosturi automobilinį kraną, kuri pakrauną ir iškrauną krovinį. Jį panaudoti patogiausia miestuose, naudingiausiai ir plačiausiai pritaikomas statybose, pervežti nestandartinius arba negabaritinius krovinius.

Manipuliatorius arba hidro manipuliatorius tai teleskopinis hidraulinis kranas su kurio galima pasikrauti ir iškrauti iki 2t svorio įvarius krovinius. Mes turime patirį pervežant nestandartines konstrukcijas – reklaminius stendus, pastatų reklamas, pervežant skulptūras, prieplaukas. Taip pat plačiai manipuliatorius fiskaras (arba auto HDS) naudojamas pervežti blokelius, plytas, čerpes, statybinę medieną, statybinės medienos konstrukcijas – sijas, sąramas;metalus, blokus, įrengimus, mechanizmus, talpas, granules, briketus, konteinerius, garažus,statybinius vagonėlius, stacionarius administracinius konteinerius, statybinių atliekų konteinerius, didelius pirkinius – kaip nedideles vandens transporto priemones, reklaminius pilonus, kitus negabaritinius krovinius. Taip pat fiskaro pagalba galime pervežti šakas, medžius, statybinį laužą, įvairaus krovinio didmaišius, trinkeles, cemento didmaišius ar kitas statybines medžiagas.

Fiskaras naudojamas ne tik pervežimui, o taip pat statybos montavimo ir sunkių krovinių pakėlimo darbuose. Manipuliatorius kranas tinkamas angarų, G/B plokščių, sąramų montavimui; blokelių, čerpių darbams ant stogo, stogo medienos kėlimui; konteinerių kėlimas, pamatų, rentinių, kolonų montavimui, rentinių nuleidimui ir kitiems darbams.

Su greiferinio kaušais kraunama žemė, šakos, statybinės atliekos ir jas išvežame. Savivarčiai gali išversti krovinį tiek per šoną, tiek per galą.

Fiskarai gali gabenti krovinius iki 22 tonų, jų strėlių ilgis nuo 12 iki 25 m. Dėl to, kad fiskaras manipuliatorius – transporto priemonės su kranu – pervežant krovinį dirba tik keli žmonės ir samdoma paslauga pigesnė vien tuo, kad nereikia paruošti krovinio ji supakuojant, sutaupoma pakavimo transportavimo priemonių ir darbo sąnaudų lėšų, nekalbant apie tuos atvejus kai reikia paruošti pakrovimo ir iškrovimo vietas. Dėl savo universalaus pritaikymo fiskaras nepamainoma priemonė statybose, kai ne visada yra vietos naudoti kitus sprendimus; o taip pat jį galima panaudoti tiesiogiai montavimo darbuose.