Auto kranų nuoma iš pradžių gali pasirodyti bauginanti, ypač jei nesate susipažinę su šių operacijų logistika. Mes parengėme jums skirtų patarimų rinkinį, kad įsitikintumėte, kad naudodamiesi automobilių kranų nuoma nepatirtumėte streso ir ji būti sėkminga.

Mes įsipareigojame pateikti pilnai suformuotas ir skaidrias auto kranų nuomos kainas be jokių „paslėptų“ papildomų išlaidų. Mes įsipareigojame, kad Jūsų kranų nuomos patirtis bus paprasta ir saugi. Mes taip pat garantuojame, kad mūsų kranai yra gerai techniškai profilaktiškai tikrinami ir prižiūrimi, ir mes visuomet išnuosime geriausią Jūsų darbui tinkamą kraną.

Kokiam kroviniui reikia krano?

Kai užsakote automobilinį kraną, svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti, yra krovinio, kurį reikia kelti, dydis ir svoris.

Kokia krovinio aikštelė?

Svarbu atsižvelgti į darbo vietos sąlygas, ypatingą dėmesį skiriant reljefui ir kaip atvažiuojamą į vietą. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar kas nors kliudo, automobiliam kranui įvažiuoti į aikštelę ir iš jos po to išvažiuoti.

Kokios visos autokrano nuomos išlaidos?

Planuokite ir paskaičiuokite autokrano nuomos sąnaudos ir visus kaštus. Tiksliai žinodami reikiamą auto kraną techninius paramentrus, galite greitai surasti ir suderinti palankesnę jo nuomos kainą. Išsiaiškinkite ar išsinuomavus auto kraną nebus papildomų su nuoma susijusių išlaidų.

Ar turite kvalifikuotus kranų specialistus?

Nuomokite kranus iš specialistų, kuriems rūpi kranų priežiūra ir darbų sauga. Darbui su auto kranai žmonės turi būti specialiai parengiami, taip pat pats krovinys kelia savus darbų reikalavimus, todėl sužinokite kokią patirtį turi auto kranų specialistai, paprašykite parodykite reikalaujamus serifikatus ar kitus dokumentus.