Sunkvežimio su kranu privalumai


Mobilus kranas arba sunkvežimis su kranu

Mobilūs kranai susideda iš krano kėlimo lynas, vielinio lyno, diskų ir paprastos mašinos derinio. Sunki bazė padeda kranui išlaikyti sunkiasvorį dideliame aukštyje. Statybos pramonė yra viena didžiausių pramonės šakų šiandien. Krano operatorius privalo turėti visas atitinkamas licencijas, taip pat sveikatos ir saugos patikrinimus. Šiandien daugelis užsakovų nenori gaišti laiko montuojant kraną, todėl mobilus auto kranas padeda sutaupyti brangaus laiko.

Kodėl statybos įmonės teikia pirmumą mobiliajam kranui?

Mobilūs kranai susideda iš krano kėlimo lynas, vielinio lyno, diskų ir paprastos mašinos derinio. Krano vertikalią dalį palaiko sunkus pagrindas. Kranas įgyja mechaninį pranašumą, kad jis galėtų pakelti ir pajudinti sunkų daiktą horizontaliai arba vertikaliai. Sunki bazė padeda kranui išlaikyti sunkiasvorį dideliame aukštyje.

Statybos pramonė yra viena didžiausių pramonės šakų šiandien. Šiais laikais visi matome orientyrą, dangoraižius. Visi šie pastatai pastatyti iškasant didžiulę aikštelę ir kranu keliant sunkias medžiagas. Šioje vietoje dažniausiai naudojami mobilūs kranai. Statybos pramonė teikia pirmenybę kranų aptarnavimo įmonėms, siūlančioms mobilųjį kraną.

Pagrindinės mobiliojo krano naudojimo statybvietėje priežastys:

Perkelti didelį krovinį:

Autokranus sudaro keliamoji virvė, vielinis lynas, diskai ir paprastos mašinos derinys. Krano vertikalią dalį palaiko sunkus pagrindas. Kranas įgyja mechaninį pranašumą, kad jie galėtų pakelti ir pajudinti sunkų daiktą horizontaliai arba vertikaliai. Sunki bazė padeda kranui išlaikyti sunkiasvorį dideliame aukštyje.

Kvalifikuotas operatorius:

Statybos įmonė turi įsitikinti, kad jų samdoma kranų nuomos įmonė turėtų patyrusį kranų operatorių su reikalinga naudojamam kranui kvalifikacija. Krano operatorius privalo turėti visas atitinkamas licencijas, taip pat sveikatos ir saugos patikrinimus. Taigi statybos įmonei nebereikia ieškoti ir specialiai samdyti krano operatoriaus.

Užima mažai vietos:

Pradžioje statybvietės būdavi visiškai užimtos sunkiųjų mašinų, dabar laikai pasikeitė. Statybos aikštelės, kurioje nėra daug vietos sunkiajai technikai, arba miestuose, kur sunkiosios technikos panaudoti negalima, naudojami mobilūs kranai.

Lengva montuoti:

Autokrano parengimas darbui užtrunka daug mažiau laiko nei didelio krano sumontavimas ir pastatymas. Šiandien daugelis užsakovų nenori gaišti laiko montuojant kraną, todėl mobilus auto kranas padeda sutaupyti brangaus laiko. Paprastai vidutiniškai auto kraną parengti darbui reikia apie 4 darbo valandų.

Hidraulinių kranų ant sunkvežimių inovatyvūs techniniai sprendimai

Įvairūs kranų manipuliatorių arba hidraulinių kranų montuojamų ant sunkvežimių gamintojai tobulina ir gerina jų technines charakteristikas. Inovatyvūs sprendimai ir patobulinimai taikomi tiek kranų agregatams, jų kėlimo dalims; tiek bendram dizainui gerinti jų efektyvų ir patogų valdymą. Hidraulinių gamintojai pateikia informaciją apie patobulinimus:

Kontrolės stotis

Valdymo stotis, kurioje yra krano ir stabilizatoriaus valdikliai, palaiko visas visų modelių valdymo versijas. Specialūs ergonomikos ir vartotojo pageidavimų tyrimai sukūrė ergonomiškiausią darbo padėtį ir patogią sąsają, kuri palengvina tikslų ir saugų darbą.

Krano naudojimas. Lygaus nuleidimo vožtuvas (SDV)

SDV sistema naudoja specialų atsvaros vožtuvą, kad sumažintų strėlės svyravimus ir palengvintų aukštą nuleidimo tikslumą bei sklandų nusileidimą.

Krano strėlės ištiesimo pagreitimas. Papildomas prailginimo greitis (EES)

Specialus regeneracinis vožtuvas strėlėd ištiesinimo metu pakartotinai naudoja alyvą, taip užtikrindamas neįtikėtinai didelį greitį ir tuo pačiu nepakenkdamas saugiam krano darbui.

Funkcinė estetika. Ergonomiškas pramoninis dizainas

Pramonės dizaineriai atlieka krano ergonomikos peržiūrą, kad per projektuoti visą krano komplektą, patobulintant tokie aspektus, kaip krano pagrindą ir denį, strėlės ir stulpelio formas, žarnų gaubtus, alyvos baką ir visų valdiklių bei ekranų padėtis, kad jie atitiktų įvairias paskirtis ir skirtingus krano operatorių ūgius.

Veiklų kontrolė. Kėlimo valdymo sistema (LCS)

Kėlimo valdymo sistema padidina krano kėlimo galią iki 10%, sumažindama greitį, kai kranas pasiekia artimą maksimaliai kėlimo galią.

Nuolatinio kėlimo pajėgumas. Lifto šarnyrinė sistema (LAS)

Sujungimo strypai užtikrina, kad krano keliamoji galia yra pastovi visose strėlės padėtyse.

Negatyvus kampas. Efektyvus neįprastose padėtyse

Neigiamas kampas tarp stulpelio/pirmosios strėlės ir pirmosios strėlės/antrosios strėlės sukuria pačią įvairiausią krano konstrukciją. Strypas taip pat naudingas neigiamam kampui. Kranas gali efektyviau dirbti neįprastose padėtyse. Pavyzdžiui, su strėle galima įeiti į žemas duris, ir ji yra lankstesnė uždarose arba žemų lubų vietose.

Sklandus krovimas. Lygaus nuleidimo vienetas (TCU)

Ši sistema kompensuoja strėlės svyravimus, užtikrindama sklandų krovinio judėjimą.

Sukamieji stabilizatoriai. Saugaus sukimosi stabilizatoriaus pagalba. Krovėjo kranas

Tikslus pakėlimas. Maksimali naudinga apkrova. Tikrai patikima. Kiekvienas iš kranų, lengvas, didelis ar specialaus kėlimo, suteikia jums tai, ko jums reikia efektyviam, paprastam ir saugiam pakrovimui ir iškrovimui bet kokiomis sąlygomis.

Vožtuvai. Lengva ir saugu naudoti

Vožtuvų derinys palengvina kranų naudojimą ir yra saugesnis, nes didelio tikslumo judesiai sumažina operatoriaus ar krovinio sugadinimo riziką. Taip pat trumpesni pakrovimo/iškrovimo ciklai gali pagerinti našumą.

Priedas, skirtas saugiam stabilizatoriaus sukimui, nepasikliaujant operatoriaus fizine jėga.

Flanšas su vyrių jungtimi, leidžiantis 180 ° stabilizatoriaus sukimąsi tiesiog uždarius stabilizatoriaus cilindrą. Rankinis arba pneumatinis. Lengva sumontuoti ir sumontuoti 180 ° kampu.

Call Now ButtonSkambinti +37068022484